e
sv

İstanbul’da Huzur Bulacağınız Yerler

32 okunma — 10 Ekim 2023 20:57

İstanbul’da kamp sandalyenizi atıp keyif yapabileceğiniz yerlerin listesi.

Kaydetmeyi unutmayın.

Bu güzel seyahat önerileri için teşekkür ederiz.

📌 Sazlıdadere Barajı (Başakşehir taraflarında, araçla gidebileceğiniz bir yer. Hem manzarası hem doğası ile harika bir yer.)

📌 Gümüşyaka Gölet (Silivri’nin az ilerisi Gümüşyaka’da şehirden uzak, sıralı ağaçlar ve göl manzarası eşliğinde güneşin son günlerini değerlendirebilirsiniz.

📌 Paşaeli Kent Parkı (Metrobüse yakın olmasıyla toplu taşıma ile gidenileceğiniz bir kent parkı. Zaman zaman kalabalık olabiliyor ama oldukça büyük bir alan olmasından dolayı rahat vakit geçirebilirsiniz.)

📌 Yoros Kalesi (15A otobüsüyle ve Rumeli Kavağı’ ndan vapurla geçebileceğiniz, yinede biraz yürümeniz gereken ama yürüdüğünüze değecek bir yer. 3. Köprünün en güzel gözüktüğü alanlardan biri.)

📌 Yeşilyurt Spor Kulübü yanında bulunan isimsiz park. Merdivenlerden aşağıya indiğinizde harika bir alan ve denizi boydan boya görebileceğiniz bir yer karşılıyor sizi. Yaz bitmeden değerlendirilmeli.

📌 Karaburun Halk Plajı (Restorasyonda olmasından dolayı çok kalabalık olacağını düşünmüyorum. Daha önce gittiğimizde hafta sonu akşam üzeriydi. Biraz rüzgarlı ama yinede gidilebilecek sakin yerlerden.)

📌 Beykoz Sahili (Yenilendikten sonra kalabalık olsada kocaman sahiliyle hem Beykoz havası hemde harika deniz manzarasıyla illaki kendinize bir yer bulabileceğiniz, toplu taşımayşa ulaşabileceğiniz mükemmel bir sahil.)

🚮 Doğamızı koruyalım ve kirletmeyelim 💚

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli