e
sv

Akyaka Muğla Kamp Alanı

71 okunma — 01 Ekim 2023 06:40

Akyaka /Muğla /Türkiye🇹🇷
Akyaka 🏖️🌊
Akyaka Orman Kampı🌳⛰️🏕️
Haziran 2023

ℹ️Bilgi: Akyaka, Türkiye’nin güneybatısında yer alan bir sahil kasabasıdır. marmaris şehrine 20 km mesafededir. Muğla ilinin Ula ilçesinde kendi belediyesi bulunmaktadır. Akyaka, Datça yarımadasının Ege Denizi kıyısındaki kenarında yer almaktadır. Uluslararası turizmi giderek artan, balıkçılığı ve oldukça geleneksel olmasıyla tanınan bir ilçedir.


Akyaka Orman Kampı
Deniz kampını seviyorsanız Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka bölgesindeki Akyaka kamp alanını ziyaret edebilirsiniz. Yeşilin ve mavinin hakim olduğu bu kamp yerinde keyifli vakit geçireceksiniz. Akyaka, Muğla’da hem orman kampı severlerin hem de deniz kampı severlerin eşsiz buluşma noktalarından biri olması nedeniyle bölgede en çok tercih edilen kamp alanlarından biridir.
Muğla Akyaka Orman Kampı
Akyaka orman kampı, Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biri olan Muğla ilinin Ula ilçesinde bulunmaktadır. Bu yüzden oldukça popüler olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça geniş bir alana sahiptir. Ayrıca kamp alanında çam ağaçlarının gölgesinde serin bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Akyaka merkeze yaklaşık 10-15 dakika yürüme mesafesindedir.


Aile Dostu Kamp Alanı
Bu nedenle kamp anında bir eksiğiniz varsa onu merkezden doldurabilirsiniz. Aile kampları için de oldukça uygundur. Bölgede oyun alanları ve oyun alanları bulunmaktadır. İlk kez kamp yapacaklar için oldukça uygun bir alana sahip olan Akyaka, sizlere harika bir deneyim yaşatacaktır. Kamp alanından sıkılanlar veya çevreyi keşfetmek isteyenler için Azmak Nehri ve Kadınlar Kampı’nı ziyaret etmenizi öneririz. Yürüme mesafesinde olan nehir.
Çadır Kampı
Çadır kampı için oldukça güzel bir alana sahip olan bölgede ağaç gölgesinde serin bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli